Eller kontakt oss på tlf. 51870900 eller post@sum.no


Norges hyggeligste ansatte!

Foto: Alexander Solheim - alexandersolheim.no

  • roar-voll-v2cRoar Voll
    Roar Voll

    Rådgivning, strategi, kurs og stiftelser. Roar er utdannet sivilingeniør i industriell økonomi og videreutdannelse i entreprenørskap. Han har et brennende engasjement for gründere og vært med på å starte skape.no. 40825308 - roar@sum.no

  • leonard-chaparian-v2bleonard-chaparian-v2
    Leonard Chaparian

    Daglig leder og autorisert regnskapsfører. Leonard har ført regnskap siden 1997 og har også jobbet med revisjon og økonomiveiledning. Han har vært selskaps-gründer og drevet for seg selv i mange år. 90665540 - leonard@sum.no

  • merete-torgersen-v2cmerete-torgersen-v2
    Merete Torgersen

    Bachelor i regnskap og revisjon. Har tidligere jobbet som veileder i NAV og pensjonskonsulent i Statoil Pensjon, og begynte i Sum i 2012. 93648439 - merete@sum.no

  • hege-mjolnes-kverneland-v2hege-mjolnes-kverneland
    Hege Mjølsnes Kverneland

    Hege er autorisert regnskapsfører som vi har hørt mye godt om. Velkommen i gjengen! Hege@sum.no - 99298698

  • david-anvarov-2cdavid-anvarov-v2
    David Anvarov

    Master i asiatisk/kinesisk økonomi. Videreutdannelse i regnskap. David Anvarov  begynte hos oss desember 2012. Med bakgrunn i asiatisk økonomi har han definitivt mye å tilføre mange av våre kunder. 46241363 - david@sum.no

  • hildegun-edal-norland-v2childegun-edal-norland-v1
    Hildegun Edal Norland

    Autorisert regnskapsfører. Hildegun har blant annet erfaring fra lønn og regnskap i entrepenørbransjen og fra større foretak. 95217807 - hildegun@sum.no

  • ida-soras-laegreid
    Ida Sørås Lægreid

    Ida er autorisert regnskapsfører og har en spennende og bred erfaring fra både kunst, kultur, kommunikasjon og regnskap. Hun har tidligere jobbet som økonomisjef for Stavanger Symfoniorkester. ida@sum.no - 99615820

  • sum-anette
    Anette Oshaug

    Anette Oshaug har lang erfaring med Tripletex og kursvirksomhet. Hun jobber i Sum Regnskap sin avdeling i Tønsberg. Anette@sum.no - 91391639    

  • sum-charlotte
    Charlotte Aasheim

    Charlotte er avdelingsleder i Tønsberg og har lang erfaring med Tripletex og kursvirksomhet. Charlotte@sum.no - 99584939

  • marie-klakegg-v2bmarie-klakegg-v2
    Marie Klakegg Grastveit

    Bachelor i økonomi og ledelse. Spesialisering relasjonsmarkedsføring og ledelse. Marie har erfaring fra "large account" oppdrag og har blant annet ansvar for kvalitetsstyring i Sum. 90866173 - marie@sum.no

  • akittilsen
    Alexander Kittilsen

    Alexander er daglig leder for Sum Media, vårt datterselskap som blandt annet utvikler nettbutikkløsninger. ak@sum.no - 93018231

  • maria-gudvangen-v2bmaria-gudvangen
    Maria Gudvangen

    Maria Gudvangen har blandt annet mye erfaring med regnskap for kunstnere og musikere. Tlf: 95 16 68 94

  • ase-marie-botnan-v2baase-marie-botnan-v2
    Åse Marie Botnan

    Åse er revisorutdannet og har internasjonal bakgrunn. Hun har jobbet med renteswaps, valutasikring, kjøp og salg av aksjer og obligasjoner og kvartalsrapportering i konsern. Epost: ase@sum.no - 98058034