Eller kontakt oss på tlf. 51870900 eller post@sum.no


Norges hyggeligste ansatte!

Foto: Alexander Solheim - alexandersolheim.no

  • roar-voll-v2cRoar Voll
    Roar Voll

    Rådgivning, strategi, kurs og stiftelser. Roar er utdannet sivilingeniør i industriell økonomi og videreutdannelse i entreprenørskap. Han har et brennende engasjement for gründere og vært med på å starte skape.no. 40825308 - roar@sum.no

  • leonard-chaparian-v2bleonard-chaparian-v2
    Leonard Chaparian

    Daglig leder og autorisert regnskapsfører. Leonard har ført regnskap siden 1997 og har også jobbet med revisjon og økonomiveiledning. Han har vært selskaps-gründer og drevet for seg selv i mange år. 90665540 - leonard@sum.no

  • merete-torgersen-v2cmerete-torgersen-v2
    Merete Torgersen

    Bachelor i Regnskap og Revisjon (pågående). Regnskap og Pensjon.  Har jobbet i NAV og Statoil pensjon tidligere og har derfor spesielt god kompetanse på områder som går på ansattes rettigheter og sparemuligheter. 93648439 - merete@sum.no

  • david-anvarov-2cdavid-anvarov-v2
    David Anvarov

    Master i asiatisk/kinesisk økonomi. Videreutdannelse i regnskap. David Anvarov  begynte hos oss desember 2012. Med bakgrunn i asiatisk økonomi har han definitivt mye å tilføre mange av våre kunder. 46241363 - david@sum.no

  • thomas-lindberg-maland-v2cthomas-lindberg-v2
    Thomas Lindberg Mæland

    Autorisert regnskapsfører. Thomas Mæland begynte hos oss i september 2013. Han har flere års erfaring innen regnskap og har jobbet med større, etablerte bedrifter. 90951916- thomas@sum.no

  • hildegun-edal-norland-v2childegun-edal-norland-v1
    Hildegun Edal Norland

    Autorisert regnskapsfører. Hildegun har blant annet erfaring fra lønn og regnskap i entrepenørbransjen og fra større foretak. 95217807 - hildegun@sum.no

  • marie-klakegg-v2bmarie-klakegg-v2
    Marie Klakegg Grastveit

    Bachelor i økonomi og ledelse. Spesialisering relasjonsmarkedsføring og ledelse. Marie har erfaring fra "large account" oppdrag og har blant annet ansvar for kvalitetsstyring i Sum. 90866173 - marie@sum.no

  • alexander-solheim-v2xalexander-solheim-v2
    Alexander Solheim

    Alexander har bachelor i økonomi og administrasjon. Han har også drevet eget fotostudio i flere år, en kombinasjon som vi selvfølgelig synes er super! 92285583 - alexander@sum.no

  • kurt-sele-v2ckurt-sele-v2
    Kurt Sele

    Kurt Sele har lang erfaring fra rådgivning og regnskap på Ipark. kurt@sum.no Tlf: 94007720

  • hege-mjolnes-kverneland-v2hege-mjolnes-kverneland
    Hege Mjølsnes Kverneland

    Hege er autorisert regnskapsfører som vi har hørt mye godt om. Velkommen i gjengen!

  • maria-gudvangen-v2bmaria-gudvangen
    Maria Gudvangen

    Maria Gudvangen har blandt annet mye erfaring med regnskap for kunstnere og musikere. Tlf: 95 16 68 94

  • ase-marie-botnan-v2baase-marie-botnan-v2
    Åse Marie Botnan

    Åse er revisorutdannet og har internasjonal bakgrunn. Hun har jobbet med renteswaps, valutasikring, kjøp og salg av aksjer og obligasjoner og kvartalsrapportering i konsern. Epost: ase@sum.no