Kontakt oss

hege-mjolnes-kverneland-v2maria-gudvangen-v2base-marie-botnan-v2broar-voll-v2cleonard-chaparian-v2bmerete-torgersen-v2cdavid-anvarov-2cthomas-lindberg-maland-v2childegun-edal-norland-v2cmarie-klakegg-v2balexander-solheim-v2xkurt-sele-v2c

Vil du vite mer?

Fyll ut skjema nedenfor og fortell litt om deg selv og din bedrift. Vi ringer deg snart.


 

Kontakt en av våre ansatte:

 

  • ida-soras-laegreid
    Ida Sørås Lægreid

    Ida er autorisert regnskapsfører og har en spennende og bred erfaring fra både kunst, kultur, kommunikasjon og regnskap. Hun har tidligere jobbet som økonomisjef for Stavanger Symfoniorkester. ida@sum.no - 99615820

  • sum-alexander-kittilsen
    Alexander Kittilsen

    Alexander er daglig leder for Sum Media, vårt datterselskap som blandt annet utvikler nettbutikkløsninger. ak@sum.no - 93018231

  • sum-anette
    Anette Oshaug

    Anette Oshaug har lang erfaring med Tripletex og kursvirksomhet. Hun jobber i Sum Regnskap sin avdeling i Tønsberg. Anette@sum.no - 91391639    

  • sum-charlotte
    Charlotte Aasheim

    Charlotte er avdelingsleder i Tønsberg og har lang erfaring med Tripletex og kursvirksomhet. Charlotte@sum.no - 99584939

  • hege-mjolnes-kverneland
    Hege Mjølsnes Kverneland

    Hege er autorisert regnskapsfører som vi har hørt mye godt om. Velkommen i gjengen! Hege@sum.no - 99298698

  • maria-gudvangen
    Maria Gudvangen

    Maria Gudvangen har blandt annet mye erfaring med regnskap for kunstnere og musikere. Tlf: 95 16 68 94

  • aase-marie-botnan-v2
    Åse Marie Botnan

    Åse er revisorutdannet og har internasjonal bakgrunn. Hun har jobbet med renteswaps, valutasikring, kjøp og salg av aksjer og obligasjoner og kvartalsrapportering i konsern. Epost: ase@sum.no - 98058034

  • Roar Voll
    Roar Voll

    Rådgivning, strategi, kurs og stiftelser. Roar er utdannet sivilingeniør i industriell økonomi og videreutdannelse i entreprenørskap. Han har et brennende engasjement for gründere og vært med på å starte skape.no. 40825308 - roar@sum.no

  • leonard-chaparian-v2
    Leonard Chaparian

    Daglig leder og autorisert regnskapsfører. Leonard har ført regnskap siden 1997 og har også jobbet med revisjon og økonomiveiledning. Han har vært selskaps-gründer og drevet for seg selv i mange år. 90665540 - leonard@sum.no

  • merete-torgersen-v2
    Merete Torgersen

    Bachelor i Regnskap og Revisjon (pågående). Regnskap og Pensjon.  Har jobbet i NAV og Statoil pensjon tidligere og har derfor spesielt god kompetanse på områder som går på ansattes rettigheter og sparemuligheter. 93648439 - merete@sum.no

  • david-anvarov-v2
    David Anvarov

    Master i asiatisk/kinesisk økonomi. Videreutdannelse i regnskap. David Anvarov  begynte hos oss desember 2012. Med bakgrunn i asiatisk økonomi har han definitivt mye å tilføre mange av våre kunder. 46241363 - david@sum.no

  • thomas-lindberg-v2
    Thomas Lindberg Mæland

    Autorisert regnskapsfører. Thomas Mæland begynte hos oss i september 2013. Han har flere års erfaring innen regnskap og har jobbet med større, etablerte bedrifter. 90951916- thomas@sum.no

  • hildegun-edal-norland-v1
    Hildegun Edal Norland

    Autorisert regnskapsfører. Hildegun har blant annet erfaring fra lønn og regnskap i entrepenørbransjen og fra større foretak. 95217807 - hildegun@sum.no

  • marie-klakegg-v2
    Marie Klakegg Grastveit

    Bachelor i økonomi og ledelse. Spesialisering relasjonsmarkedsføring og ledelse. Marie har erfaring fra "large account" oppdrag og har blant annet ansvar for kvalitetsstyring i Sum. 90866173 - marie@sum.no

  • alexander-solheim-v2
    Alexander Solheim

    Alexander har bachelor i økonomi og administrasjon. Han har også drevet eget fotostudio i flere år, en kombinasjon som vi selvfølgelig synes er super! 92285583 - alexander@sum.no

  • kurt-sele-v2
    Kurt Sele

    Kurt Sele har lang erfaring fra rådgivning og regnskap på Ipark. kurt@sum.no Tlf: 94007720