Kontakt oss

roarvoll-simpsonsleonard-chaparian-smerete-torgersen-sdavid-anvarov-sthomas-maeland-shildegun-edal-norland-smarie-klakegg-grastveit-salexander-solheim-skurt-sele-s

Vil du vite mer?

Fyll ut skjema nedenfor og fortell litt om deg selv og din bedrift. Vi ringer deg snart.


 

Kontakt en av våre ansatte:

 

  • roarvoll
    Roar Voll

    Rådgivning, strategi, kurs og stiftelser. Roar er utdannet sivilingeniør i industriell økonomi og videreutdannelse i entreprenørskap. Han har et brennende engasjement for gründere og vært med på å starte skape.no. 40825308 - roar@sum.no

  • leonard-chaparian-d
    Leonard Chaparian

    Daglig leder og autorisert regnskapsfører. Leonard har ført regnskap siden 1997 og har også jobbet med revisjon og økonomiveiledning. Han har vært selskaps-gründer og drevet for seg selv i mange år. 90665540 - leonard@sum.no

  • merete-torgersen-d
    Merete Torgersen

    Bachelor i Regnskap og Revisjon (pågående). Regnskap og Pensjon.  Har jobbet i NAV og Statoil pensjon tidligere og har derfor spesielt god kompetanse på områder som går på ansattes rettigheter og sparemuligheter.

    93648439 - merete@sum.no

  • david-anvarov2
    David Anvarov

    Master i asiatisk/kinesisk økonomi. Videreutdannelse i regnskap. David Anvarov  begynte hos oss desember 2012. Med bakgrunn i asiatisk økonomi har han definitivt mye å tilføre mange av våre kunder.

    46241363 - david@sum.no

  • thomas-lindberg-maeland
    Thomas Lindberg Mæland

    Autorisert regnskapsfører. Thomas Mæland begynte hos oss i september 2013. Han har flere års erfaring innen regnskap og har jobbet med større, etablerte bedrifter.

    90951916- thomas@sum.no

  • hildegun-norland
    Hildegun Edal Norland

    Autorisert regnskapsfører. Hildegun har blant annet erfaring fra lønn og regnskap i entrepenørbransjen og fra større foretak.

    95217807 - hildegun@sum.no

  • marie-klakegg-grastveit
    Marie Klakegg Grastveit

    Bachelor i økonomi og ledelse. Spesialisering relasjonsmarkedsføring og ledelse. Marie har erfaring fra "large account" oppdrag og har blant annet ansvar for kvalitetsstyring i Sum.

    90866173 - marie@sum.no

  • alexander-solheim
    Alexander Solheim

    Alexander har bachelor i økonomi og administrasjon. Han har også drevet eget fotostudio i flere år, en kombinasjon som vi selvfølgelig synes er super! 92285583 - alexander@sum.no

  • kurt-sele
    Kurt Sele

    Kurt Sele har lang erfaring fra rådgivning og regnskap på Ipark. kurt@sum.no Tlf: 94007720